Nabídka Umělců

Kontaktujte nás, pokud chcete mít na vašem večírku další známé jméno.

MAGIC LEPIC PRODUCTIONS / Umělci

Magic Lepic

Profesionální kouzelník, mentalista, mikromág 

Patříte mezi lidi, co na kouzla věří, nebo patříte mezi ty, co se na to snaží za každou cenu přijít? Ať jste kdokoliv, tak zažijete nepřekonatelný a nezapomenutelný zážitek, o kterým budete až do smrti vyprávět! Chcete z Vašeho večírku, ať už narozeninového nebo firemního, udělat originální akci, na kterou Vaši hosté jen tak nezapomenou? Máte rádi neuvěřitelné, tajemné a záhadné? Chcete vidět strhující kouzelnickou show na světové úrovni, co nemá v České republice obdoby?

Nechte se šokovat, okouzlit i překvapit kouzelnickým vystoupením v originálním podání! Vše uvidíte z bezprostřední blízkosti a můžete se tak pokusit odhalit mé tajemnství. Uvidíte věci levitovat, mizet, měnit se. Zajímá vás čtení myšlenek nebo hypnóza? I to je součástí mého vystoupení.

Libor Bouček

Moderátor, dabér a příležitostný herec.

 

Patří k našim nejvytíženějším moderátorům a občas se jako herec objeví i ve filmu. Libor Bouček má na svém kontě řadu přímých přenosů a nespočet společenských akcí. A byl také jediným českým moderátorem, který provázel oběma řadami Pevnosti Boyard.

Patrik Hezucký

Moderátor, herec a dabér.

 

Patrik Hezucký je vodnář, který se celý život řídí heslem „Hlavně, ať nic nechytím!“, a to nejen v práci, ale i v osobním životě, nebo při sportu. A Patrik nejen že nechce nic chytit, ale ani se nechce nechat chytit! Ze všech herců má nejraději sebe a miluje jago – tedy své nejoblíbenější zvíře i auto. A zvláštní znamení? Kromě jeho zvláštního smyslu pro humor je rovněž nejoblíbenějším zvířetem Markéty Rachmanové! A co na to on? „Nejoblíbenějším zvířetem Rachmanky?

No klidně, ale hlavně abych od těch jejích dalších zvířat něco nechytil!“ A co má Paťák ještě rád? Sladkou Francii, kde strávil svou nejkrásnější dovolenou – „měl jsem tam hrozný strach, že jsem něco chytil, ale naštěstí to byl planý poplach…“. Jeho parťákem je Leoš Mareš, se kterým každé všední ráno moderuje Ranní show Evropy 2 mezi šestou a devátou.

Jakub Kohák

Filmový a reklamní režisér a herec.

 

Režíroval televizní reklamy například pro Vodafone, Kofolu, Pepsi, T-Mobile nebo pro Nadaci Terezy Maxové. Hrál například ve filmech Čert ví proč, U mě dobrý, Hlídač č. 47, Eurotrip, Na cestě, Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka nebo ve filmu Vejška. Režíroval a hrál ve skečovém seriálu České televize Pečený sněhulák.

Každý všední den účinkuje v ranní show rádia Evropa 2, kde hájí práva posluchačů jako „Bombucman“.

Dominik Heřman lev

Stand up komik.

 

Začínal jsem na prknech Divadla U Hasičů v pořadu „Hezky česky aneb jak se nám žije“. Tento satirický kabaret vznikl v roce 2005 a vydržel 2 celé sezóny. Od roku 2007 účinkování v pořadu Na Stojáka. V roce 2011 jsem začal sbírat zkušenosti jako producent své vlastní,profesionální anglické stand up produkce – Crown Comedy Club. Představení různých anglicky mluvících komiků se nyní hrají v Praze a v Brně. Největšími úspěchy jsou vyprodaná vystoupení světových hvězd jako Louis CK, Jimmy Carr, Eddie Izzard a dalsi…

Na začátku roku 2012 jsem ukončil své téměř desetileté působení v korporátní sféře (Oskar, Vodafone, O2). Dnes bych si s určitou dávkou drzosti mohl do kolonky „zaměstnání“ dát profese: moderátor, bavič v žánru Stand up comedy, promoter, autor námětů a příležitostný scénarista. Mluvím plynně anglicky, mám zkušenost i s moderováním v angličtině. Představení Na Stojáka úspěšně vozím i do zahraničních měst s velkou populací krajánků např. Londýn, Manchester, Birmingham, Cambridge atd.